2 Haziran 2012 Cumartesi

Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali Şiir Yarışması Sonuçları

Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen şiir yarışması sonuçlanmıştır.  Seçici kurulda bulunan Gülsüm Cengiz, Sennur Sezer, Mehmet Özer, Cezmi Ersöz ve Ali Öztürk'ün yaptıkları değerlendirmeye göre şiir dalında 19 katılımcı ön elemeyi geçerek finale kalmıştır.

Ön elemeyi geçen katılımcılar: Ali Haydar Çakta, Ali Özdemir, Alper Akdeniz, Arzu Karadağ, Berdan Doğan, Deniz Faruk Zeren, Erman Bazo, Ejder Demir, Ekrem Budak, Gülçin Sahilli, Hanife Yaşar, Hıdır Işık, Lokman Kurucu, Metin Kaya, Ömer Altun, Soner Barbaros, Ulaş Başar Gezgin, Uygur Orhan ve Yaşar Kavas olmuştur. Bunlardan;Birinciliğe:  Uygur Orhan (Roboski Ölüleri)

İkinciliğe: Deniz Faruk Zeren (Dört Mevsim İlkbahar)
Üçüncülüğe: Ejder Demir( Köze Sustum Ağıtımı) seçilmiştir.


Mansiyonlar:
Berdan Doğan
Metin Kaya (Yüzü Gergefte Zamanın)
Arzu Karadağ (Lekesi Biziz Zamanın)

Tüm yarışmacılara katıldıkları için teşekkür eder, dereceye giren yarışmacıları kutlarız. Ödül törenimiz 10 Haziran Pazar günü İstanbul'da Selami Çeşme Özgürlük Parkı / Göztepe'de gerçekleştirilecektir.

2 yorum:

  1. Sitenizi sıklıkla takip ediyoruz . Dizüstü servisi olarak paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz .

    YanıtlaSil
  2. Yarışmanın duyurusunu http://mazeretimsiirdir.blogspot.com/ sitemizde yayımlamıştık ama sonuçlarını duyurmakta geciktik. Gecikmeli de olsa izninizle sitemizde bu haberi duyuracağız.

    YanıtlaSil